kniga 3333.png
napis.png
Smarkacz Lucky.png
sowa.png
Wybierz wyobraźnię
slonik.png
koliber.png
kucyki.png

“Księga przygód”, to literacko-wizualny projekt, który jest naszą propozycją na kolejne lata fotograficznej przygody. Wierzymy, że już teraz przyniesie dużo dobrych owoców, a w przyszłości będzie Nam wszystkim dostarczać niesamowitych wspomnień.   

Projekt ma na celu stworzenie relacji z dzieckiem poprzez wspólną podróż w krainę wyobraźni. Wykonane zdjęcia stają się jedynie punktem wyjścia do nowej przygody, którą chyba po raz pierwszy w taki sposób możemy przeżyć ze swoimi pociechami.

 

Wykreowany przez nas świat, możemy dobrowolnie urozmaicać, modyfikować albo najzwyklej w świecie wymyślać na nowo. Z pomocą śpieszy przewodnik dołączony do każdego zestawu zdjęć, który w prosty i lakoniczny sposób oprowadza Nas po baśniowym świecie.

 

Zabawa zakłada Nasze czynne uczestnictwo i pomoc w stawianiu czoła nowym wyzwaniom. Jest zaproszeniem do cyklicznej podróży, w której możemy pomóc naszym dzieciom stać się prawdziwymi bohaterami, którymi zresztą od zawsze są!

 

Przygoda zaczyna się w momencie doręczenia, przez samego Listonosza Ślimaka, koperty z zestawem zdjęć naszego dziecka w towarzystwie superbohaterów i książeczką wprowadzającą w niezwykły świat “Księgi przygód”.

I pamiętajmy! Nie ogranicza nas wyobraźnia,

ale czas spędzony na marzeniach.

Dobrej zabawy i do zobaczenia!